Golfový kurz praha

Trenink golfu, lekce golfu, výuka golfu, zelené karty, škola golfu, kurzy golfu

Golfový kurz

  • Golfový kurz pro začátečníky
  • Golfový kurz pro pokročilé
  • Golfový kurz pro seniory
  • Golfový kurz pro děti

    Profesionální trenér golfu v Praze Jiří Daněk 6. místo v anketě „trenér roku“ Golf Digest

Golfové kurzy jsou vedeny plně vzdělaným golfovým profesionálem Jiřím Daňkem.

Jiří vychoval desítky golfistů, kteří dnes hrají na různých turnajích po celé České republice. Golf se stal fenoménem a nejrychleji rozvíjejícím se sportem v naší zemi, od extraligy až po čtvrtou ligu mezi sebou soupeří tisíce hráčů o postup a titul…

Dnešní trend je golf přiblížit co nejvíce všem zájemcům, maximálně zjednodušit vstup do golfu! Dříve nákladné vybavení lze dnes pořídit do deseti tisíc korun a členství v klubu do patnácti set. To je v každém případě víc než příjemná cena za sport, který můžeme praktikovat celý život, poněvadž se pro nás najde vždy správná kategorie a parta!

Golf pro děti je tou nejlepší cestou jak naučit dítě trpělivosti a pozornosti, co víc, taky správného vystupování v ramci etiky a etikety, zde je nutno si vybrat trenéra který rozezná rozdíl mezi těmito pojmy.

Golfová výstroj a výzbroj pro děti

Naše dětská akademie je rozhodně nejkvalitněji vybavena, naše děti mohou využívat pronájmu dětských holí zn. US Kids golf, které jako jediné přesně odpovídají požadavkům a nárokům dětí na správnou váhu holí pro snadný průběh švihu!

 

US Kids golfové vybavení je optimalizované pro děti a jejich švih se vyvíjí správnou cestou.

Golf v Thajsku