Mistrovství Teaching PRO ČR na rány

Trenink golfu, lekce golfu, výuka golfu, zelené karty, škola golfu, kurzy golfu

Mistrovství Teaching PRO ČR na rány

Začátkem týdne se uskutečnilo každoroční hledání nejlépe hrajícího trenéra v našich končinách, turnaj byl vypsán tradičně jako PRO AM, amatéři hrali s profesionáli součtem stablefodových bodů. Tito tak měli možnost sledovat hru svých trenérů zblízka, a to především v situaci, když o něco jde.

Počasí se s učícími profesionáli opravdu nemazlilo a pořádně jim naložilo… První den podepisoval nejnižší skóre Ruda Nechanický s výsledkem 4 pod par 68, druhý byl Vojta Dostál se 70 ranami a 71 zahrál nestárnoucí Jirka Janda. Profesionálové za akademii hráli Jiří Daněk 78 ran a David Fára 82 ran.

Druhý den se za polojasna rozehrálo finále a hráči se do toho pořádně obuli! Fakt je že učitelé letos opět porazili v utkání na Karlštejně „Playing pro“ dal jasně najevo, že výsledky budou velmi dobré. Vítězem se stal Jiří Janda ml. zahrál ve finálovém kole famoznívh 66, což nutno říci je výkon hodný spíše tour profesionála, co víc, tento sympaťák ze Semil se vrací po těžkém úrazu, kdy strávil loňský rok na vozíčku. Součtem 137 71/66 se stal tak nejlépe hrajícím učitelem u nás, druhý se umístil Vojtěch Dostal se součtem 138 70/68 a na třetí příčku doslova dospurtoval Víťa Šimek 140 73/67.

Za akademii se na mistrovství objevil jen Jiří Daněk, který se druhým kolem za 79 lehce propadl a skončil na děleném 28. místě. David Fára si zahrál kategorii apprentice a výsledky v součtu 160 82/78 se umístil na 8. místě

Kompletní výsledky ZDE

Další turnaj se bude hrát 24. 6. 2019 na Albatrossu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Golf v Thajsku